RYSOWNIK 11-14 LAT

R Y S O W N I K  – sobota 11. 15- 14.15  

GRUPA RYSUNKOWA  DLA MŁODZIEŻY WIEKU  11 do 14 LAT 

                       ” NIESKRĘPOWANA PASJA ” 

RYSOWNIK- to grupa młodzieżowa. Tu staramy się nauczyć podstaw i zasad kierujących rysunkiem, ale nie ograniczać wyobraźni oraz umiejętnie zachęcać do rozwijania zdolności.

Zajęcia trwają maksymalnie 3,0  godziny i prowadzone są w kilkuosobowych grupach. Na zajęciach przedstawiamy techniki rysunkowe i graficzne, przekazujemy podstawową wiedzę teoretyczną , jak zasady proporcji, perspektywy, przenoszenia faktur, światłocienia itd. Staramy się nie narzucać sposobu przedstawiania rzeczywistości ,ale dajemy możliwość rozwijania  umiejętności. Przede wszystkim chcemy ugruntować i scementować zapał do rysowania.  Tu dajemy  możliwość rozwoju zarówno rysunku hobbystycznego, ilustracyjnego, komiksowego, wizyjnego  itd.

Grupa otrzymuje podstawową wiedzę  teoretyczną i materiałową, a uczestnik sam dokonuje w jaki sposób chce wiedzę wykorzystać. Może próbować wiernie odwzorowywać rzeczywistość lub rysować w sposób nieskrępowany, autorski.

W rysowniku przygotowujemy także pod kątem średnich szkół plastycznych, pomagamy skompletować teczkę, przygotowujemy kursanta pod kątem egzaminów.

Zasada rysownika to rozwój poprzez wyobraźnię.

<<<<ZAPISZ SIE TUTAJ >>>>

                   
Facebook